Lubisz retro klimaty i chcesz się nieco rozerwać, wprawiając stopy w ruch? W najbliższą środę, 29 maja, weź udział w cyklicznej imprezie – Domówka u Janusza. Tym razem tematem przewodnim będzie pidżama party!

 

Domówka u Janusza to wydarzenie, które odbywa się regularnie, zrzeszając coraz większą grupę zwolenników dobrej zabawy. Nazwa wydarzenia bezpośrednio nawiązuje do miejsca, w którym odbywa się impreza – na ul. Jagiellońskiej 24 (w obecnym Rzeszowskim Inkubatorze Kultury) niegdyś mieszkał Edward Janusz – nadworny fotograf Galicji mający najsłynniejszy i najbardziej ceniony zakład fotograficzny. To od jego nazwiska powstał cykl fotografii zwany rzeszowskimi januszami.

 

Najbliższa domówka będzie zdominowana przez motywy charakterystyczne dla pidżama party – organizatorzy imprezy zachęcają do przyjścia w przebraniu i kapciach – z grona osób przybyłych w pidżamie zostanie wylosowany Janusz imprezy. Za muzykę tym razem będzie odpowiedzialny Przemek Hubert z ArtRes, który będzie serwował największe hity muzyki tanecznej.

 

Domówka rozpocznie się o godzinie 20:30 i potrwa do 22:30. Wstęp jest bezpłatny.

Polecamy także inne artykuły z naszego działu Lifestyle:

Klasyka w zdrowej formie – jak zrobić domową mrożoną herbatę?

Autor artykułu

Agnieszka Waliłko

Wszystkie wpisy autora