Zgodnie z tradycją, w niedzielę wielkanocną, w rzeszowskim klubie Vinyl odbędzie się cykliczna impreza Hallucinations organizowana przez Magów Psychodelicznej Nuty.

 

W najbliższą niedzielę, 21 kwietnia, w klubie Vinyl zlokalizowanym przy al. Piłsudskiego 31, odbędzie się kolejna edycja cyklicznej imprezy na miłośników muzyki z pogranicza elektroniki i trance. Jak co roku, w niedzielę wielkanocną, fani nietypowych brzmień będą bawić się do białego rana.

 

Standardowo podczas Hallucinations klub Vinyl zostanie podzielony na “dwa obozy” – na jednej sali będą królowały nieco lżejsze, elektroniczne dźwięki, na drugiej rozbrzmi psychodela połączona z psy- chill i progresive trance. Oprawą muzyczną jak zawsze zajmie się kilkunastu DJ-ów. Poza doznaniami dźwiękowymi przybyli fani niebanalnych dźwięków będą mogli podziwiać charakterystyczne dla tego wydarzenia, fluorescencyjne dekoracje.

 

Impreza rozpoczyna się o 21 i jak zwykle potrwa do białego rana. Bilety w cenie 15/20 zł dostępne przy wejściu do klubu.

Polecamy także inne artykuły z naszego działu Kultura:

Niezły Swing w Niezłej Sztuce

Autor artykułu

Agnieszka Waliłko

Wszystkie wpisy autora