14 April, 2019

Artyści z Sercem zagrają dla Julka

  1. Artyści z Sercem zagrają dla Julka

Julek ma dwa lata, serię operacji na koncie oraz w połowie działające serce. W czwartek, 18 kwietnia, artyści rzeszowskiej sceny alternatywnej połączą swe siły, występując podczas koncertu charytatywnego, który odbędzie się w Underground Pub.

 

Błędne diagnozy lekarzy oraz seria zbędnych operacji doprowadziły do wyniszczenia organizmu małego Julka, któremu nie dawano większych szans na przeżycie. Obecnie chłopiec zmaga się z poważną wadą serca, mając sprawną jedną komorę, która jest zbyt słaba, by utrzymać Julka przy życiu. Jedynym ratunkiem jest operacja, której chce podjąć się wyłącznie jeden lekarz – dr Hanley z kliniki w Stanford. Koszt zabiegu oscyluje w granicach 1 800 000 zł

 

Podczas czwartkowego koncertu wystąpią trzy zespoły, prezentujące muzykę z pogranicza rock’a i alternatywy, z dodatkiem mocnych, gitarowych brzmień. Na scenie Underground Pub pojawi się formacja Gar Wolanda, Rockaway i Supervoid Messengers. Wstęp na wydarzenie będzie wynosił 10 zł. Podczas koncertu będą zbierane datki dla Julka – specjalnie wyznaczone puszki będą dostępne przy barze. Koncert rozpocznie się o godzinie 20.

Polecamy także inne artykuły z naszego działu Kultura:

Noc wina w Rzeszowie

Autor artykułu

Agnieszka Waliłko

Wszystkie wpisy autora