W sobotę, 13 kwietnia, odbędzie się druga edycja koncertu galowego organizowanego przez Rzeszowski Dom Kultury w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu „Piosenka w Meloniku”. Gwiazdą tegorocznej edycji będzie Natasza Urbańska.

 

12 – 13 kwietnia, w rzeszowskim domu kultury, już po raz 9 odbędzie się festiwal “Piosenka w Meloniku”. Wydarzenie ma na celu odkrywanie młodych talentów oraz wspieranie rozwoju muzycznego młodzieży. Podczas eliminacji trzyosobowe jury w składzie: Robert Janowski, Natasza Urbańska i Olga Boczar będą oceniać uczestników w trzech grupach wiekowych: 13 – 15 lat, 16 – 18 lat oraz powyżej 19 roku życia. Laureat festiwalu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 3 000 zł.

Po wyłonieniu młodego zwycięzcy, w sobotę, 13 kwietnia, odbędzie się koncert galowy – to druga edycja tego typu wydarzenia. Tym razem na scenie pojawi się Natasza Urbańska – wokalistka i aktorka związana z teatrem muzycznym Studio Buffo. Podobnie, jak w zeszłym roku, koncert poprowadzi Robert Janowski.

Koncert galowy odbędzie się na wydziale muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego (ul. Dąbrowskiego 83). Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18. Bilety w cenie 50 zł do nabycia za pośrednictwem strony organizatora – rdk.pl.

Polecamy także inne artykuły z naszego działu Kultura:

Prawdziwy człowiek orkiestRAU – relacja z występu artysty w klubie Rynek Główny

Autor artykułu

Agnieszka Waliłko

Wszystkie wpisy autora