„Przyjaciele”, odkąd w 1994 roku pojawili się na srebrnym ekranie, niezmiennie pod dziś dzień wywołują wiele emocji wśród fanów na całym świecie. Można powiedzieć, że serial ten w ogóle się na starzeje. Czy pojawające się coraz częściej plotki o powrocie „Przyjaciół” staną się wreszcie faktem?

 

„Przyjaciele” bawią i wzruszają miliony widzów na całym świecie, więc dziwnego, że coraz częściej pojawiąjące się informacje o powrocie serialu są szeroko komentowane prze fanów wesołej paczki. Pewnym jest, że to jeden z najpopularniejszych oraz najbardziej lubianych seriali w historii srebrnego ekranu. I mimo, że stare odcinki wciąż robią furorę, wszystko wskazuje na to, że miłośnicy „Przyjaciół” chcieliby ponownie zobaczyć swoich ulubionych bohaterów i dowiedzieć się, jak potoczyły się ich losy. Czy są na to szanse?

Całkiem niedawno jedna ze współtwórczyń serialu, postanowiła wyjaśnić wszystkie niewiadome związane kontynuacją produkcji „Przyjaciół” w wywiadzie dla „Rolling Stone”. Czego się dowiedzieliśmy? Czy wielki hit powróci?

Jest kilka powodów. Nasz serial opowiada o okresie w życiu, kiedy przyjaciele są jak rodzina. Ten okres przemija. Tworząc kontynuację zebralibyśmy razem aktorów, ale serce serialu byłoby już nieobecne. Nie wiem, co dobrego miałoby to nam przynieść. Serial nadal radzi sobie dobrze, ludzie go kochają. Powrót po latach jedynie by rozczarował” – powiedziała Marta Kauffman.

Wygląda więc na to, że nie ma co liczyć na nowe odcinki „Przyjaciół”. Tym bardziej, że wcześniej mówili o tym sami aktorzy z serialu. Mimo, że Courtney Cox, Lisa Kudrow oraz Jennifer  Aniston nigdy nie ukrywały, że chętnie wzięłyby udział w kontynuacji produkcji, jednak, jak programie telewizyjnym The Late, Late Show Jamesa Cordena zdradziła ta ostatnia – „Dziewczyny z rozkoszą zrobiłyby to po raz kolejny, ale chłopcy nie podzielali ich zdania z jakiegoś powodu”.

Nie pozostaje zatem nic innego, jak cieszyć się tym co jest! A my przypominamy kultową, jak sam serial, piosenkę przewodnią „Przyjaciół”:

 

Polecamy także inne artykuły z naszego działu Film:

Aquaman doczeka się kontynuacji! Kiedy pojawi się na ekranach?

Autor artykułu

Agnieszka Głowacka

Wszystkie wpisy autora