3. sezon “Stranger Things” będzie jednym z bardziej wyczekiwanych serialowych powrotów w lecie 2019 roku. Do sieci trafił już pierwszy trailer. Mamy też kilka spoilerów.

 

“Stranger Things” to jeden z popisowych seriali Netfliksa, który przyciąga widzów przed ekrany klimatem lat 80. oraz świetnie wykreowanymi bohaterami, którymi są dzieciaki. Wszystko to okraszone jest aurą tajemnicy i zjawisk paranormalnych. I mimo że ta mieszanka wcale nie brzmi dobrze, wyszedł tego niezwykle wciągający obraz. 3. sezon serialu przeniesie nas do wakacji 1985 roku. I zgodnie z zapowiedziami, ma to być “jedno lato, które zmieni wszystko”. Co jeszcze może przydarzyć się mieszkańcom Hawkins, którzy od dłuższego czasu walczą z potworami?

Millie Bobby Brown, czyli serialowa Jedenastka, zapowiedziała, że widzów czeka lato miłości w miasteczku i szansę w końcu dostaną Joyce (Winona Ryder) i Jim Hopper (David Harbour). Z plakatu dowiadujemy się również, że dobrze mają się związki Jedenastki i Mike’a (Finn Wolfhard) oraz Lucasa (Caleb McLaughlin) i Max (Sadie Sink).

To jednak nie koniec, w nowym sezonie bohaterowie serialu zmierzą się nie z jednym, a z dwoma antagonistami. Pierwszym z  nich jest prawdopodobnie rosyjski agent, a drugim Billy, stosujący przemoc starszy bart Max. Z tym wyjątkiem, że chłopak przejdzie transformację w prawdziwego potwora. Do takich wniosków doszli internauci dokładnie analizując zapowiedź serialu. A jakie mają argumenty?

Widzicie umięśnioną rękę jednego z bohaterów? A później jego oko? Czyżby był to fragment metamorfozy w potwora? I czy to właśnie przypadkiem mięśnie i kolor oczu tej postaci w pełni odpowiadają wizerunkowi Billy’ego?

3.sezon “Stranger Things” pojawi się na Netfliksie 4 lipca.

 

Polecamy także inne artykuły z naszego działu Film:

Nawiedzony dom na wzgórzu – wszystko, co musisz wiedzieć o 2. sezonie

Autor artykułu

Magdalena Miler

Wszystkie wpisy autora