21 marca odbędzie się kolejna, czwarta już edycja meetCommerce Rzeszów. Jeśli chcesz kreatywnie spędzić pierwszy dzień wiosny, poszerzając horyzonty i zdobywając przydatną wiedzę z zakresu e-commerce, w najbliższy czwartek odwiedź Hola Lola!

 

Brand Active – rzeszowska agencja e-commerce pierwszy dzień wiosny powita w Hola Lola (ul. Mickiewicza 3). 21 marca już po raz czwarty odbędzie się meetCommerce – spotkanie dla wszystkich pasjonatów branży e-commerce i osób, które planują rozpocząć sprzedaż w Internecie.

 

Podczas spotkania przybyli goście będą mogli uczestniczyć w dwóch prelekcjach. Jako pierwsi pojawią się właściciele Pracowni Kreatywnej Tadam – Anna i Przemysław Rzeszutek, którzy podczas spotkania przedstawią case study “Od pomysłu do 10 osobowej firmy”, opowiadając o tym, jak w ciągu trzech lat zbudowali dobrze prosperujący sklep internetowy, opierając swój na personalizacji  produktów i doskonałej obsłudze klienta. Kolejnym prelegentem będzie youtuber Łukasz Walaszek, znany jako Yoczook. Przybliży on temat dobrej współpracy z internetowymi twórcami, opowiadając o tym, “jak ugryźć influencera”.

 

Czwartkowe spotkanie będzie miało charakter luźnej dyskusji – po wystąpieniu prelegentów nastąpi mniej oficjalna część, podczas której pasjonaci e-handlu będą mogli wymienić się doświadczeniami i zasięgnąć porady u bardziej doświadczonych kolegów z branży. Wstęp na wydarzenie jest darmowe. Aby otrzymać bilet, wystarczy się zarejestrować za pośrednictwem serwisu Evenea.  Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.

Polecamy także inne artykuły z naszego działu Lifestyle:

Pub, w którym wymienisz przebiegnięte kilometry na piwo

Autor artykułu

Agnieszka Waliłko

Wszystkie wpisy autora