Temperatura wokół “Avengers: Koniec gry” ciągle się podnosi. Już w przyszłym miesiącu do kin wejdzie najbardziej wyczekiwany blockbuster roku 2019. Zobaczcie jego kolejną zapowiedź.

 

Fani produkcji z MCU długo musieli czekać na zdradzenie tytułu kontynuacji “Avengers: Wojna bez granic”. Chodziły nawet słuchy, że do sieci nie trafi ani jeden zwiastun filmu. Na szczęście okazały się one niezgodne z prawdą. Dzisiaj możemy wziąć pod lupę kolejny trailer produkcji. Co w nim widzimy?

  1. Hawkeye i Black Widow

Ile prawdy jest w powiedzeniu “Stara miłość nie rdzewieje”! Nie jest tajemnicą, że Natasha i Clint kiedyś byli parą, a od momentu zakończenia związku łączy ich silna relacja. Czy śmierć żony Hawkeye’a przybliży go do dawnej miłości? Istnieje takie prawdopodobieństwo.

  1. Rocket i War Machine

Rocket z pewnością nieszybko przestanie opłakiwać swojego przyjaciela, Grootha, jednak szop morderca potrzebuje nowego przyjaciela i wszystko wskazuje na to, że zostanie nim War Machine.

  1. Wściekła Nebula

W trailerze filmu widzimy wściekłą Nebulę. Bohaterka ta od dawna przygotowywała się do starcia ze swoim ojcem. Czyżby dane nam było zobaczyć je w nadchodzącej części Avengersów?

  1. Iron Man wraca na ziemię

W poprzednich zapowiedziach filmu widzieliśmy Tony’ego Starka na statku kosmicznym Strażników Galaktyki, niestety bez jego właścicieli, którzy rozpłynęli się w powietrzu. W najnowszej zapowiedzi widzimy już bohatera, który dołącza do Avengersów. Wszyscy mają na sobie białe kostiumy.

  1. Kapitan Marvel i Thor

Czy jest szansa na to, żeby Kapitan Marvel wpadła w oko Thorowi? W ostatnich sekundach zapowiedzi widzimy, że nowa superbohaterka MCU, Carol Daners, dołącza do ekipy, żeby pomóc jej zniszczyć Thanosa.

 

“Avengers: Koniec Gry” trafi do kin 26 kwietnia 2019 roku.

Polecamy także inne artykuły z naszego działu Film:

Muminki powracają, a w nich Kate Winslet!

Autor artykułu

Magdalena Miler

Wszystkie wpisy autora