5 March, 2019

Marcelina w Underground Pub

  1. Marcelina w Underground Pub

9 marca, w rzeszowskim Underground Pub odbędzie się koncert Marceliny. Jeśli lubisz połączenie melodyjności z elektroniką i potrzebujesz dużej dawki energii, nie może zabraknąć Cię na sobotnim koncercie!

 

Marcelina – piosenkarka, autorka tekstów, kompozytorka. Pochodzi z Cieszyna, jednak to we Wrocławiu stawiała pierwsze muzyczne kroki. Urocza, liryczna, pełna dobrej energii, którą zaraża. Tworzy muzykę z pogranicza popu i elektroniki, co w połączeniu z jej przyjemnym głosem tworzy mieszankę idealną. 32-letnia artystka ma na swoim koncie współpracę z wieloma znanymi i cenionymi muzykami jak chociażby Andrzej Smolik, Natalia Grosiak, czy Piotr Rogucki. Podczas sobotniego koncertu przybyła publiczność będzie mogła usłyszeć materiał z najnowszej płyty “Koniec wakacji”, powstałej przy współpracy z Kubą Karasiem znanym z zespołu The Dumplings.

Bilety w cenie 30 zł do nabycia za pośrednictwem serwisu goout.net oraz w Underground Pub (ul. Matejki 10). W dniu koncertu wejściówki będą dostępne w kwocie 40 zł. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20.

 

Polecamy także inne artykuły z naszego działu Kultura:

Gruba impreza w rytmie ulicznego rapu –koncert Bonusa RPK w rzeszowskim klubie Vinyl

Autor artykułu

Agnieszka Waliłko

Wszystkie wpisy autora