Jeśli lepsza kondycja, poprawa zdrowia i figury to dla Ciebie ciągle za mała motywacja, by biegać, pomyśl o tym, że istnieje możliwość wymienienia przebytych kilometrów na zimnego browara!

 

Marka New Balance doskonale wie, o czym marzą osoby uprawiające jogging – o zimnym piwie. Z myślą o wszystkich biegaczach w Londynie został otwarty wyjątkowy pub, w którym za piwo nie płaci się gotówką czy kartą, a przebiegniętym dystansem.

Pomysł zrodził się przy okazji przygotowań do wiosennego maratonu, do którego przymierza się stolica Wielkiej Brytanii. Osoby, które dołączą do wzywania New Balance i pobiorą specjalną aplikację, będą mogły wymieniać przebiegnięte kilometry na kartę, którą opłacić można alkohol. Przejdźmy do kluczowych kwestii – ile trzeba przebiegnąć, by otrzymać kufel złocistej ambrozji? Cóż, stawka jest niemała, bowiem mówimy o 15 kilometrach!

Wymiany można dokonać w Pub The Runaway zlokalizowanym na Charing Cross w Londynie. Pomysł jest częścią kampanii Everybody’s Race, która licznymi akcjami wspomaga biegaczy i maratończyków w ich codziennych przygotowaniach do zawodów.

Pub The Runway został podzielony na dwa pietra. Na pierwszym z nich znajduje się bar, w którym można wymienić przebiegnięty dystans na drinki, a na kolejnych mieszczą się siłownia i sale do ćwiczeń, w których można kontynuować trening. Co ciekawe, w środowisku trenujących osób można spotkać się z opinią, że piwo łagodzi zakwasy! Co za idealne połączenie.

Gdyby podobna placówka powstała w Polsce, problem otyłości zaniknąłby raz na zawsze. Za to inna zmora polskiego społeczeństwa, czyli wymykające się spod kontroli picie alkoholu, zapewne miałoby się bardzo dobrze.

Polecamy także artykuły z naszego działu Lifestyle:

Krosno wypuszcza designerską kolekcję. Jest piękna!

Autor artykułu

Magdalena Miler

Wszystkie wpisy autora