May
10
  1. Sławomir zagra na 25. Rzeszowskich Juwenaliach!

Chyba nie ma dzisiaj w polskim show biznesie bardziej znanej, częściej nuconej pod nosem i śpiewanej pełną piersią postaci niż Sławomir. Tak, ten słynny Sławomir Zapała od “Miłości w Zakopanem” będzie gwiazdą na 25. Rzeszowskich Juwenaliach.

 

10 maja podczas 25. Rzeszowskich Juwenaliów, na których wspólnie będą się bawić studenci Politechniki Rzeszowskiej, Rzeszowskiej Szkoły Wyższej i Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania wystąpi Sławomir, aktor, showman, piosenkarz disco- i rock-polo. Gdy rok temu ukazała się jego debiutancka płyta, śmiało zatytułowana “The Greates Hits”, Sławomir stał się gwiazdą na miarę Dody, o ile nie większą. Jego piosenka “Miłość w Zakopanem” szturmem podbiła listy przebojów, jest regularnie puszczana w rozgłośniach radiowych, a na YouTube ma już ponad milion odsłon. Jeśli chodzi o talent aktorski Sławomira, możecie go kojarzyć z roli w filmach “Karol – człowiek, który stał się papieżem”, “33 sceny z życia”, “Popiełuszko”, “Pod Mocnym Aniołem”. Dodatkowo artysta regularnie pojawia się w serialach, może widzieliście go w “Czasie honoru”, “Prawie Agaty”, “Blondynce” czy “Ojcu Mateuszu”.

Co ciekawe Sławomir swoją karierę rozpoczął w Nowym Jorku, gdzie pokochali go polscy emigranci. W teledysku do jego debiutanckiego singla “Megiera” pojawiła się nawet Ewa Kasprzyk.

Informacja o tym, że Sławomir będzie pierwszą gwiazdą Rzeszowskich Juwenaliów została opublikowana w formie rebusu. Ostateczna odpowiedź została potwierdzona w komentarzu.

  1. Rzeszowskie Juwenalia będą trwały w dniach 10-12 maja, koncerty standardowo odbędą się na miasteczku akademickim Politechniki Rzeszowskiej.

Polecamy także inne artykuły z naszego działu Kalendarium:

Muzyczna dawka pozytywnej energii- Cała Góra Barwinków w Vinylu

Autor artykułu

Magdalena Miler

Wszystkie wpisy autora