Potrzebujesz sporej dawki dobrej energii? W niedzielę, 25 marca, odwiedź klub Vinyl, gdzie będzie można usłyszeć mieszankę ska, reggae i rocksteady. Na scenie klubu pojawi się zespół Cała Góra Barwinków.

 

Rozbudowana sekcja dęta, energetyczne rytmy ska i reggae, z elementami rocksteady- tak opisać można muzykę, którą oferuje zespół Cała Góra Barwinków. Ich początki sięgają roku 1997, jednak w obecnym składzie działają od roku 2002. Cała Góra Barwinków to ośmiu muzyków, którzy zarażają pozytywną energią. Ciepły wokal Kuby Kaczmarka, gitarowe i perkusyjne brzmienia, klawisze oraz sekcja dęta, dają efekt nastrajających optymistycznie dźwięków.

Zespół na koncie ma cztery albumy studyjne, blisko tysiąc koncertów w kraju i za granicą, występy na festiwalu Opener i Przystanku Woodstock. W 2014 roku muzycy próbowali także swoich sił w czwartej edycji X Factor, odpadając zaledwie dwa odcinki przed finałem programu.

Po kilkuletniej przerwie Cała Góra Barwinków powraca z nowym materiałem. Podczas niedzielnego koncertu w klubie Vinyl (Al. Piłsudskiego 31) będzie można usłyszeć piosenki z piątej płyty zespołu- „Sposoby”.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20. Bilety w przedsprzedaży, w cenie 20zł, do nabycia w klubie Vinyl oraz w rezerwacji internetowej – biletycgb@gmail.com. W dniu koncertu wejściówka będzie wynosiła 30zł.

 

 

Polecamy także inne artykuły z naszego działu Kultura:

„Ogień i furia” – najbardziej kontrowersyjna książka o Trumpie już w Polsce!

Autor artykułu

Agnieszka Waliłko

Wszystkie wpisy autora