Mar
24
  1. Szyk i energia- Porter i Mazolewski w Underground Pub

Jesteś miłośnikiem muzyki jazzowej? Uwielbiasz koncerty, podczas których energia i spontaniczność biorą górę? 24 marca odwiedź Underground Pub- na scenie pojawią się John Porter i Wojtek Mazolewski, prezentując swój premierowy materiał.

 

Z jednej strony nostalgiczny, z drugiej pełen energii- muzyk, kompozytor, autor tekstów, John Porter ,  tworzący muzykę z pogranicza folku, bluesa i rocka oraz Wojtek Mazolewski– żywioł, który uwielbia bawić się muzyką. Nie bez przyczyny jego dłonie zdobione są tatuażami- jazz i punk- to kwintesencja twórczości tego artysty, który wchodząc na scenę wprowadza słuchaczy w wyjątkowy świat dźwięków. Drogi tych panów połączyły się w 2016, kiedy Mazolewski zaprosił Portera do współpracy podczas nagrywania płyty Chaos Pełen Idei. Powstała wówczas piosenka „Polish Girl”, która skradła serca fanów dobrego jazzu i zapoczątkowała prace nad wspólnym materiałem muzyków.

Po kilku miesiącach przerwy, Wojtek Mazolewski wraca do Rzeszowa. Podczas sobotniego koncertu, przybyli fani będą mogli usłyszeć premierowy materiał, powstały w trakcie kilkumiesięcznej współpracy obu panów. Bilety w przedsprzedaży, w cenie 60zł, dostępne w Underground Pub (ul. Matejki 10). W dniu koncertu wejściówka będzie dostępna w cenie 70zł.

 

Polecamy także inne artykuły z naszego działu Kultura:

„Ogień i furia” – najbardziej kontrowersyjna książka o Trumpie już w Polsce!

Autor artykułu

Agnieszka Waliłko

Wszystkie wpisy autora